אודות ברגל

ברגל ציוד אנליטי הינה אחת החברות גדולות והוותיקות בתחום המכשור למעבדות בארץ.
חברה משפחתית הפועלת מעל 30 שנים אשר נוסדה בשנת 1988 על ידי ד"ר אריה גילאון, המשמש כיו"ר החברה. כיום בנו, אלעד גילאון, משמש כמנכ"ל.

לאורך השנים, ברגל ציוד אנליטי הפכה למותג המוביל בארץ למיכשור מעבדה מתקדם עם התקנות בכל החברות הגדולות בארץ ובכל האוניברסיטאות. 

בברגל ציוד אנליטי תוכלו למצוא כל מה שתצטרכו למעבדות המחקר, הפיתוח ובקרת האיכות שלכם:

 • מיכשור אנליטי מתקדם כגון HPLC, GC, , GC/MS, LC/MS, IC, ICP-MS
 • מכשירים להנדסת חומרים- FTIR, RAMAN, ראומטרים, TGA, DSC
 • מיכשור לסינטזה אורגנית- להכנת דוגמה, סינטזה במיקרוגל ותהליך הנקיון.
 • מכשירים לדימות- סורקי ג'לים ו-MicroCT
 • אוטומציה למעבדה- זרועות ואינקובטורים רובוטיים
 • מיכשור שולחני למעבדה- ספקטרופוטומטר, ננודרופ, צנטריפוגות, מאזניים, פלטות חימום
 • מחוללי גזים וקומפרסורים
 • קולונות ל- HPLC, קולונות ל-GC, קולונות ל-Flash
 • מתכלים- פילטרים להכנת דוגמאות ולסינון פסולת, מזרקים, קיווטות, ויאלים,
 • סטנדרטים- סטנדרטים לעקומות כיול ול-API
 • ועוד.

האיכות חשובה לנו ולכן אנחנו עובדים רק עם החברות הטובות בעולם, כגון Thermo Scientific, TA Instruments, Teledyne ועוד עשרות יצרנים מעולים שתוכלו למצוא בבלעדיות, רק אצלנו. 

אנחנו מתגאים במחלקת השירות הטובה בישראל המקבלת בכל שנה מחדש ציונים מעולים בסקרי שביעות רצון ומחלקת תמיכה והדרכה המאפשרת לכם להכשיר את כוח האדם הקיים אצלכם ולפתח בעזרתנו שיטות מחקר חדשות. 

רוצים לשאול אותנו משהו? שלחו אלינו הודעה

נשמח לשמוע כל שאלה, בקשה, הערה או הארה שיש לכם

רוצים להכיר את המנהלים שלנו?

אלעד גילאון

מנכ"ל ומנהל מכירות

MSc במדעי החיים עם התמחות בהנדסת חומרים וננוטכנולוגיה. משמש כמנכ"ל החברה וכמנהל המכירות. בחורף תוכלו למצוא אותו ביער, קוטף פטריות.

ד"ר אריה גילאון

יו"ר

DSc בכימיה אורגנית. בנה את החברה במו ידיו וניהל אותה מעל 20 שנה. כיום אריה משמש כמומחה מקצועי בברגל ועושה כל מה שלא הספיק עד היום, כולל דרגת אמן זהב בברידג'.

אבי רוטלוי

מנהל כספים ולוגיסטיקה

BA כלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות. MBA מנהל עסקים עם התמחות במימון אדם שכולו לב ונתינה. אחראי על הפעילות ההתנדבותית של ברגל.

אבנר גולן

מנהל מחלקת שירות

MSc בביוטכנולוגיה. בנוסף להיותו מנהל המחלקה, הוא מומחה במיכשור אנליטי מתקדם בטכנולוגיית Orbitrap. ובחופשות טס לסקי בשוויץ.

תומר כהן

תומר כהן

מנהל מחלקת תמיכה

MSc בכימיה אורגנית
האדם שאתם רוצים לצדכם כשיש לכם רעיון מעולה ואין לכם מושג איך לבצע אותו או שיש לכם מכשיר שלנו ואתם עדיין לא יודעים עד כמה הוא מדהים ויכול לעשות לכם את החיים במעבדה קלים יותר. מפתח שיטות מחקר להנאתו ושואל אתכם מאות פעמים בשנה (לפחות) "בדקת שהמכשיר מחובר לחשמל?"

חן גילאון

מנהלת שיווק

בעלת תואר B.SC במדעי החיים ו-MBA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום. הגיעה מתחום הייעוץ לעסקים ומארגנת את הכנסים, ההרצאות, הפרסומות, האתרים והרשתות החברתיות וכל שאר המידע שאתם מקבלים מאיתנו. קונדיטורית חובבת ואוהבת טבע וטיולים

צרו קשר

היי! שמחים שהגעתם לאתר שלנו! באתר יש כרגע מאות מוצרים ואנחנו מוסיפים מוצרים כל הזמן. אם לא מצאתם את מה שחיפשתם או שאין לכם כוח לחפש (קורה לכולנו), כתבו לנו כאן מה המוצר שאתם מחפשים ונשלח אליכם הצעת מחיר/נחזור אליכם

  דילוג לתוכן